Föremål som liknar grafiska blad signerade
7218 GRAPHIC ART
Sold: SEK 300
Sold den 13 maj 2024
5314 GRAPHIC ART
8 pcs, miscellaneous. Signed, oramade lösa blad,
Sold: SEK 250
Sold den 6 maj 2024
3411 GRAPHIC ART
Sold: SEK 300
Sold den 15 april 2024
3038 GRAPHIC ART
Sold: SEK 1100
Sold den 15 april 2024
5375 Litografiska b..
Sold: SEK 250
Sold den 2 oktober 2023
9041 GRAPHIC ART
Sold: SEK 900
Sold den 31 juli 2023
2052 GRAPHIC ART
Sold: SEK 100
Sold den 3 juli 2023
7200 GRAPHIC ART
Sold: SEK 100
Sold den 22 maj 2023
7190 GRAPHIC ART
Sold: SEK 100
Sold den 22 maj 2023